?

Log in

«Їжа та місто. Як вижити у мегаполісі» – лекція Дар'ї Єфіменко у Гостиному дворі, 27.06.2012, 18:00 - Голос громади Києва [entries|archive|friends|userinfo]
Голос громади Києва

[ website | Архівний сайт "Наш Київ" ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

«Їжа та місто. Як вижити у мегаполісі» – лекція Дар'ї Єфіменко у Гостиному дворі, 27.06.2012, 18:00 [Jun. 27th, 2012|10:08 am]
Голос громади Києва

kyiv_voice

[androsland]
Вы ознакомитесь с особенностями «городского питания» и услышите много нового и полезного:
- как питаться здорово, если нет времени стоять у плиты,


- как не переплатить за свой ужин в ресторане,


- как правильно читать этикетки,


- расшифровка состава продуктов,


- что такое локоварство, орторексия и фриганство.ЩО: лекція «Їжа та місто. Як вижити у мегаполісі».

Доповідач: Дар'я “schkwarka” Єфіменко - автор кулінарного блогу Veg'n'cook.

КОЛИ: середа, 27 червня 2012 р., 18:00.

ДЕ: Мистецько-громадський центр «Гостинна республіка». Контрактова площа, 4, вхід в арку з боку Церкви Богородиці Пирогощої.


Прийди дізнатися про основи здорового харчування, а також дещо про фріганізм, веганство та інші “кулінарно-соціальні” течії, що набувають в наші дні популярності.


За підтримки Спілки вільних журналістів «Природа над усе».


Блог Гостинної республіки.


Гостинна республіка – громадсько-культурний центр, створений зусиллями киян, яким набридло терпіти дерибан столиці та відверту антикультурну та антиісторичну стратегію «розвитку» міста. У такий спосіб кияни обирають функціональне призначення будівлі, як альтернативу ще одному торгівельному центру в Києві, і докладають до цього зусиль.

Незалежність Гостинної республіки проголошено 26 травня 2012 р. Все, що в ній відбувається, робиться зусиллями киян. Республіка не визнає правомірним рішення щодо позбавлення будинку охоронного статусу і вважає це шахрайством з боку чиновників. ГР виступає проти перетворення Гостинного Двору на торгівельний центр та зміну його зовнішнього вигляду шляхом реконструкції. До участі запрошуються всі кияни, в тому числі експерти, що мають стосунок до історії, містобудування, екології, архітектури, культурології, тощо. Більше про це на сторінці у Фейсбуці HostynnyiDvir.


linkReply